Bursa Web Yazılım

Bursa Web Yazılım firması olarak en güzel siteleri sizinle buluşturuyoruz. Bursa Web Yazılım firmaları içinde sizlere farklı olarak hem ekonomik ( Çok Ekonomik) hem de profesyonel bir web sayfası yapıyoruz.  Bursa Web Yazılım Ekibimiz ile yapacağınız görüşmeler neticesinde sizin ihtiyacınız olan en güzek web tasarımı sunuyoruz. Bursa web tasarım ve yazılım ekibimiz sizlerden sayfanızda görmek istediğiniz menülere ait klasörler ve bu klasörlerin içine ilgili menüye ait resim ve yazılar isteyecekler. Bu web sitesi içeriği tamamlandıktan sonra süratle web siteniz hazır hale getirilecektir.

Bursa web tasarım ve yazılım firması olarak wordpress alt yapısını kullanmaktayız. Arama motorlarına dost olan bu web yazılım açık kaynak kodlu olup son derece esnek bir yapıya sahiptir. Bursa web tasarım ve yazılım firması içinde wordpress kullanan pek çok firma her geçen gün artmaktadır.

Eğer özel bir yazılım isteniyorsa ekibimiz web yazılımını da yapmaktadır. Ancak wp tema ile kıyaslandığında 3 ya da 4 kat fiyat farkı söz konusu olacaktır. Kesinlikle açık kaynak kodlu wp yazılımını sizlere tavsiye ediyoruz. Bugün 70 milyon internet sitesi wp kullanmaktadır.

Bursa web yazılım olarak en çabuk zamanda en hızlı bir şeki,lde tamamen profesyonel bir yaklaşımla web siteler yapmaktayız. Siz de bir web sitesi yaptıracaksanız kurumsal bazlı ve kişisel blog alanında harika tema çalışmalarımız mevcuttur.

Web tasarım alanında en güzel wp tema siteleri oluşturmaktayız. Hem çabuk hem de son derece güvenilir bir özelliğe sahiptir.

Bizimle iletişime geçerek sizin için de bir web sayfası kuralım.

ÖZELLİKLER

  • mobil uyumlu
  • responsive
  • çabuk
  • esnek
  • tema değişimi
  • yönetim panelli
  • sayfa ekleme
  • kategori ekleme
  • ve en önemlisi süper destek hattı

bu özellikleriyle birlişkte sitemizin DEMO SİTELER  bölümünden istediğiniz temayı seçerek kurumsal ya da kişisel web sayfası sahibi olabilirsiniz. Tüm dünyaya web sayfanızla açılın. Kesinlikle memnun kalacaksınız. Bursa Beşevlerde bulunan ofisimizi ziuaret etmenizi bekleriz.

Bursa web tasarım ve yazılımının yanında mobil uygulamalar da yapmaktayız. İsterseniz web sayfanızın mobil uygulamasını da yapabiliriz. Dilerseniz sizin için bir e-ticaret sitesi kuralım.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir