E-Ticaret Sitesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

E TİCARET SİTESİ YAZILIMI ALIRKEN AĞZINIZ YANMASIN!

Bursada eticaret sitesi konusunda yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bursa e ticaret sitesi tasarımımızın özelliklerini dilerseniz sizlerle paylaşalım.

E-TİCARET SİTESİ YAZILIMIMIZIN ÖZELLİKLERİ

  • E-TİCARET yazılımımız kiralık değil ömğr boyu adınıza ve internet sitenize lisanslıdır. Bu son derece önemli bir özelliktir. Çünkü bugün pek çok e ticaret yazılımı ya da scripti satan firmalar yazılımlarını bir yıllığına kiralama yöntemi ile satışını yapmaktadırlar. Bir yılın sonunda e ticaret yazılımını satın aldığınız firma sizden bir sonraki yılın kiralama bedelini isteyecektir. Bu durumda eğer yılsonu cironuz beklentilerinizin altında kalmış ise e ticaret sitesi yazılımına vereceğiniz lisans uzatma bedeli bir külfet olarak karşınıza çıkacaktır. Yok eğer ciddi manada bir satış yapmış ve yılsonu cironuz çok iyi ise o zaman yine lisans yenileme ücreti vermek zorundasınız ama bir farkla. O da satış yaptığınızda sitenize ziyaretçi akını olduğunda site trafiğiniz artacaktır. Bu durumda site band wich denilen bant genişliği ücreti yıllık lisans yenileme ücretini adeta havalara uçuracak ve sizden astronomik fiyat talep edilecektir. Oysa bizim yazılımımızda böyle bir şey sözkonusu değildir. Çünkü yıllık lisans yenileme ücreti alınmamaktadır. 
  • POE-Ticaret yazılımımız kolay kullanım özelliği ile kullanıcı dostudur. Farzedelim e ticaret sitesi yazılımı aldınız. Aldınız ama büyük bir şok yaşadınız. Çünkü sizin demolara bakarak beğendiğiniz o yazılımın içi boş olarak verildi. Peki şimdi siz nasıl ürün ekleyeceksiniz. Geçenlerde bir müşterimiz büyük heyecanla aldığı yazılımı satışa hazır hale getiremediği için ajansımızdan yardım istesi. Biz de ücret karşılığı siteyi satışa hazır hale getirdik. Bu deneyimi siz de yaşamak istemiyorsanız bizden alacağınız e ticaret yazılımımızı satışa hazır hale getirerek teslim ettiğimizi belirtelim.
  • Sanal kart entegrasyonu. Bu konuda da yine sitenizi sanal kart entegrasyonu yapılmış bir şekilde teslim ediyoruz. Bankalarla uğraşmayın. İşinizi biz halledelim.
  • Seo uyumlu yazılım. Eticaret yazılımımız seo uyumludur. Arama motoru dostudur.
  • Kargo yönetim paneli. Kargo seçeneklerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • Türkiye lokasyonlu sunucular. Biz ucuzunu değil kaliteli olanı tercih ediyoruz.
  • Değişik tema seöenekleri.
  • Tema giydirme
  • Xml ile ürün çekme.
  • Bayi modülü

Siz de sorunsuz çalışan bir e ticaret sitesi kurmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir