Web Sitesi Fiyatları Bursa

Web Sitesi Fiyatları Bursa’da 99 Tl den başlayıp astronomik düzeyde fiyatlar vardır.Bursa web sitesi fiyatları müşterilerin isteği doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Web tasarım ve yazılım konusunda uzman ekibimiz sizlere mobil uyumlu web site tasarımları yapmaktadır. Web tasarımı konusunda istediğiniz tüm özellikler ile bir web sayfası kurulumu için gerekli tüm uygulamaları hazırlamaktayız. İsterseniz web sitenizi mobil uygulama olarak da kurabiliriz. Yani hem mobil uyumlu bir web site hem de Google Play Store dan indirilebilen bir uygulama ile açılan bir web siteyi sizlere teslim ediyoruz.
Elbette mobil uygulama olan web sitesinin ücreti diğer mobil uyumlu olan web sitelerden çok farklı olacaktır. Bu tamamen sizin tercihiniz ve bütçenizle ilgilidir.

Bursada faaliyet gösteren web tasarım ve yazılım ajansımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.Bursa web yazılımı konusunda en güzel web siteleri sizlere sunmaktayız.Web sitesi alanında en iyi uygulamaları sitenize entegre ediyoruz. İstediğiniz özellikleri çeşitli pluginler ile destekleyip ihtiyacınız doğrultusunda bir web sayfası oluşturuyoruz.

Web siteniz eğer eticaret alanında hizmet verecek ise çok iyi e ticaret yazılımımız olan paketimizi aktif edip sitenizi satışa hazır hale getiriyoruz.Sanal post entegrasyonlarıyla birlikte kargo yönetimi ve ürün ekleme gibi işlemleri gerçekleştirip size çok güzel bir e ticaret sitesi oluşturuyoruz.Bursa web yazılım ve tasarım konusundaki uzman ekibimiz ile istişare halinde olup sitede gözükmesini istediğiniz menülere ait resim ve yazıları bize teslim ediyorsunuz.

Web sitenizin arama motorlarında başta google da en üst sıralara çıkması için sitemap yani site haritası oluşturuyoruz.

Ayrıca kurumsal bir e posta hesabı açarak maillerinize kolay ulaşmanız için isterseniz yandex in kurumsal firmalar için bir hizmeti olan kurumsal e-posta hesabını entegre edip müşterilerinize daha kolay ulaşıyorsunuz. Bursa web site tasarım ve yazılım ile mobil uygulama ile açılan sitelerimizin fiyatları şöyledir.

99 tl olan 1. paket

399 tl olan 2. paket

499 tl olan 3. paket

1999 tl olan E-Ticaret paketi

Ayrıca istenildiği taktirde sitenizin mobil uygulamasını 1800 tl ile size teslim ediyoruz. Web tasarım ve yazılım firması olan ve bursada faaliyet gösteren kurumumuzu ziyarete bekliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir